KONKURS

Uwaga konkurs zorganizowany w związku z premierą książki „Klubu Wrednych Matek”.

KONKURS – WSTĄP DO KLUBU WREDNYCH MATEK

Czy MATKA mająca ochotę na chwilę oddechu i odrobinę czasu tylko dla siebie jest EGOISTKĄ?


Czy wyobrażenia o macierzyństwie zawsze ODBIEGAJĄ od rzeczywistości?


Czy matka idealna to postać MITYCZNA? – Wszyscy o niej opowiadają, nikt jej nie widział?


Na ile pojawienie się dziecka zmienia życie kobiety?


Włącz się do dyskusji i wygraj:
– wSPAniały weekend w hotelu Velaves dla dwóch osób,
– komplety bielizny firmy ESOTIQ,
– wejściówki na Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron,
– egzemplarze książki „Blogostan” Joanny Opiat-Bojarskiej

Aby wziąć udział w konkursie należy w kilku zdaniach (min. 5 max. 10) odpowiedzieć na pytanie:

Co wg Ciebie daje szczęście matce XXI wieku?

 

Każdy, kto w trakcie trwania konkursu prześle swoją odpowiedź na adres:

klubwrednychmatek@onet.pl

ma szansę na wygraną!


PARTNERZY KONKURSU: Velaves, Esotiq, Dojrzewalnia róż, Granice.pl, Wydawnictwo Replika

regulamin i szczegóły nagród : www.klubwrednychmatek.blog.pl/konkurs/

 

Czas trwania: od 14 lutego 2013 r. do 14 marca 2013 r.

***

Spośród odpowiedzi, które przyszły na nasz konkurs „Blog jest dla mnie…” jury wybrało pięciu zwycięzców.

Lonely_angel
Wiwel
Kasia -rowertowa
Justyna Węgorowska
Beata Piórko

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wam wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.

Oto odpowiedzi zwycięzców.

lonely_angel Blog jest dla mnie czymś w rodzaju gabinetu psychologa. Z tą różnicą, że w moim gabinecie sama sobie jestem psychologiem, owinięta ciepłym kocem, z laptopem na kolanach. Piszę przede wszystkim dla siebie; zazwyczaj to, co aktualnie zaprząta moje myśli. Nie ważne, ile jest słów i liter – tym rządzi moje serce. Jeśli moje zapiski wprowadzą harmonię do czyjegoś życia, a były takie przypadki, czuję się wtedy spełniona. Podczas pisania bloga wysnuwam wiele wniosków, dzięki czemu problemy wydają się być o wiele prostsze. Blog jest moim drugim najlepszym przyjacielem, którego mogę poprosić o pomoc nawet w nocy, gdy ten ważniejszy przyjaciel smacznie śpi ;-) Za to właśnie kocham mój mały internetowy kącik.

wiwel - Urszula Łach   Blog jest dla mnie… formą ekshibicjonizmu. Forma zastępczą dla realnych kontaktów. O ile łatwiej „wywnętrzać” się wszem i wobec w sieci, odreagowywać w ten sposób codzienne problemy, niż stanąć oko w oko z niewygodną sytuacją, która wymaga wysiłku, zmagania się z samym sobą, by ją rozwiązać. Blog jest realnym zagrożeniem dla ludzi niedojrzałych, którzy nie widzą w nim potencjalnych zagrożeń i często nie wprowadzają zdroworozsądkowej autocenzury do tekstów, które umieszczają w sieci, co może nieść przykre następstwa nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale nawet rzutować na odległą przyszłość. Wielokrotnie bloggerzy marnują czas na tworzenie bloga, otwierając się na anonimowego odbiorcę, a szkoda im go poświęcać dla najbliższych.

Kasia – robertowa

Blog jest dla mnie… Poduszką, na której mogę się wypłakać, przyjacielem, któremu mogę się zwierzyć. Blog jest autoterapią i przystankiem, na który wracam i z perspektywy czasu oceniam minioną rzeczywistość. Blog jest jak poradnik pisany na bieżąco przez życzliwych ludzi, którzy nie raz wyciągają pomocną dłoń, innym razem skrytykują, a jeszcze później zrozumieją, odniosą się do własnych doświadczeń i przemyśleń. Blog jest tłumem, który cierpliwie słucha i podpowie możliwe rozwiązania. Czasami BLOG jest szaloną zabawą i odprężającą rozrywką, nic tak nie poprawia nastroju jak przepełniony humorem i piękną polszczyzną post u blogowego przyjaciela. Wielokrotnie teksty są bardziej inspirujące i wzruszające, niż w niejednej książce, choć nie mają pięknej okładki. Nic dziwnego, blogom to życie pisze scenariusz… Dziś jestem pewna, że bez blogowania nie potrafię już żyć!

Justyna Węgrowska Blog… miejsce gdzie dziecinne marzenia o tym , by choć przez chwilę ktoś mnie wysłuchał, zdają się spełniać. Inny świat, w którym mogę pisać o tym, czego pragnę, i co mnie zainteresuje,, i przedziwne wrażenie, że to co piszę nie przechodzi bez echa, a wręcz przeciwnie, wzbudza zainteresowanie. Dla kogoś takiego jak Ja, który nigdy nawet nie marzył, że to ,co pisze , może się komuś spodobać, jest jak objawienie. miejsce, gdzie każdy może pokazać swoją pasję i poznać ludzi o takich samych poglądach. Prywatny świat, w którym można być sobą… niewiele?Myślę że wystarczy, aby uwierzyć w siebie.

Beata Piórko Blog jest dla mnie…
Są takie rzeczy, co do których ciężko przyznać się samej przed sobą. Są takie tematy, które musimy „przetrawić” najpierw same, by móc później jasno przedstawić swoje racje drugiej stronie.  Są takie dni, kiedy źle czujemy się we własnej skórze, otoczenie odbieramy negatywnie każdą komórką ciała. Są tajemnice, są smutki, są radości, a nie zawsze jest ktoś z kim można te chwile dzielić. Czasem po prostu łatwiej jest o pewnych rzeczach pisać, często brakuje słów, gdy masz przed sobą czyjąś twarz. Czasem… mój blog jest całym moim światem.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Blog jest dla mnie… – czekamy na wyniki

 

W imieniu swoim, Wydawnictwa Replika oraz platformy Blog.pl dziękuję Wam za wzięcie udziału w naszym konkursie.

Liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania.

Cieszę się, że chcieliście podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. Większość z nas – blogerów czuje to samo, jednak odpowiedzi na pytanie „czym dla mnie jest blog” są bardzo różne. Szczere, rymowane, pełne emocji, humoru, wyszukanych porównań oraz prostych ale idealnie pasujących określeń.

Pamiętajcie – wyniki zostaną opublikowane już za tydzień – 7.07.  :)


 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Blog jest dla mnie…

Odpowiedz i wygraj nową książkę Joanny Opiat-Bojarskiej!

 

Rzeczywistość wirtualna wciąga. Coraz więcej nas w Sieci, coraz więcej zostawiamy tam… siebie. Dlaczego blogujemy? Co nas tak intryguje?

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie z „Blogostanem” organizowanym przez Wydawnictwo Replika pod patronatem platformy Blog.pl!

Do wygrania 5 egzemplarzy książki Joanny Opiat-Bojarskiej „Blogostan”!

Żeby wziąć udział w konkursie, należy dokończyć zdanie „Blog jest dla mnie…” i przesłać swoją wypowiedź (5-10 zdań) na adres  blogostan@onet.pl, maile tytułując „Blogostan”

 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 29 czerwca 2012.

Pięć najciekawszych odpowiedzi (które wyłoni jury w składzie: Joanna Opiat-Bojarska, Justyna Cichowlas (Wydawnictwa Replika) oraz Miłosz Gruszczyński (przedstawiciel platformy Blog.pl) zostanie nagrodzonych książkami.

 

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 7 lipca na stronach: www.blogostan.blog.pl oraz www.replika.eu.

 • #1 napisane przez ~H.
  około 5 lata temu

  Hej!
  Mam nadzieję,że nie jesteś zła, że zamieściłam tutaj Twój konkurs. Pozdrawiam!

  http://wygrywaj-konkursy.blogspot.com/2012/06/konkurs-5-ksiazek-blogostan.html

  • #2 napisane przez S.
   około 5 lata temu

   Ooo, dziękuję bardzo i pozdrawiam

 • #3 napisane przez ~Piotr
  około 5 lata temu

  Blog jest dla mnie miejscem, w którym mogę „wypluć” to, co siedzi gdzieś głęboko we mnie i w normalnych warunkach nie mógłbym a nawet nie umiałbym tego zrobić. Wyrzucenie z siebie dość intymnych przemyśleń jest pewnie odrobinę ekshibicjonistyczne, ale na dłuższą metę pomaga bardziej niż zwierzenie się najlepszemu przyjacielowi. I choć czasem mam ochotę usunąć mój wirtualny pamiętnik to ostatecznie dochodzę do wniosku, że to jednak pewna forma życia, której nie można ot tak wyrzucić.

  • #4 napisane przez S.
   około 5 lata temu

   Witaj,
   żeby wziąć udział w Konkursie należy przesłać swoją odpowiedź na email – blogostan@onet.pl
   Pozdrawiam